Jedinečné taneční:

Začátek: Září 2018
Konec: Prosinec 2018
Jedinečné taneční budou taneční pro děti s poruchami autistického spektra, děti s lehkým mentálním postižením, Aspergerovým syndromem, vozíčkáře, chlapce a děvčata s různými poruchami osobnosti nebo vady řeči. Tyto děti nemohou chodit do běžných tanečních, zde je na ně příliš tanečníků a učí se ve velmi rychlém tempu a větší množství tanců. My preferujeme osobní přístup, učení v menší skupince a k tancování ještě navrch výuku etikety a stolování. Snažíme se o empatický a pozitivní přístup, kdy budou mít děti z tancování radost a nebudou pod zbytečným tlakem okolí.
V rámci našich tanečních se naši tanečníci naučí nejen tancovat, ale i správně stolovat a správně chovat ve společnosti. Za velice příznivou cenou budou mít k dispozici dva taneční lektory, vstupné pro oba rodiče, pitný režim po celou dobu tanečních pro ně i pro rodiče, jednou večeři o dvou chodech, dezert, ukázku španělského flamenca lektorky Lucky Nosové, ukázku čínského umění tai-chi lektor Jiří Kamarád a závěrečný věneček v restauraci Bašta na Kaňku s hudbou.

Taneční mistři jsou paní Podhrázská a pan Piskač - oba vynikající lektoři. Průvodcem stolování je Dan Dvořák - absolvent Hotelové školy v Poděbradech.

Více info o lektorech najdete ZDE.

Plakát ke stažení ZDE.

Náš projekt Jedinečné taneční podporuje Nadace Jedličkova ústavu Praha a KH Net Kutná Hora.